Ordopa tasarım proje uygulama, modern ve çağdaş tasarımları bulabileceğinin en doğru adrestir. Firmamız tasarım veuygulamayı siz müşterilerimizin isteklerine ve meknın kullanışına göre dizayn eder. İç mekan atmosferlerini kişiye özel tasarım ve renk seçimiyle, her bölümün ve her noktanın mutlu yaşanabilir hale getirmek uzmanlık alanımızdır. Tasarım çalışmalarımızda mutlaka büçcelemeyi de göz önünde bulundurarak maksimum seviyeyi yakalamak üzere hesaplamalar yapılmaktadır. Gelin istek ve talepleriniz modern yaşam kriterleriyle buluşturarak tasarımlarımızı birlikte hazırlayalım.

ordopa-ev-dekorasyon-1

Salonumuz genellikle aile ve dostlarla geçireceğimiz bir alandır. Salonumuz için doğru seçim, alan metrajıyla tezat olmamalıdır. İşe en ideal tavan modelleme ve aydınlatma sistemiyle başlamak gerekir. Kullanacağımız eşyaların renk ve modelleri doğrudan duvar ve zemin döşemeleriyle uyumlu olması gerekir. Sıcak bir ortak elde edebilmek için aşırılıktan kaçmamız sadeliği ön plana çıkarmamız oldukça önemlidir.       .--839

Mutfak dekorasyon için piyasada fazlasıyla trend ürünler bulunmakta. Lakin mutfağın konumuna göre tasarım üretmek en mantıklı karar olacaktır. Mutfağınıza uygun model ve renk kombinasyonu ile zevkle yaşanabilir hale getirilebilir.

ordopa-ev-dekorasyon

Yatak odası günümüzün ortalama 3/1 oranında zamanımızı geçirdiğimiz bir alandır. Sıkıcı ve kalabalık  eşyalardan kaçınmamız en doğru seçim olacaktır. Sadeliğin ve rahatlığın keyfini hissedebileceğimiz tercihlerde bulunmalıyız.

--272

Günümüzde teknolojinin gelişimi ile birlikte bir çok alan buna paralel olarak gelişim göstermiştir. Bu gelişme payı, gün geçtikçe büyüyen bir piyasaya sahip olan mutfak sistemlerine buna bağlı olarak da dekorasyon sistemlerine büyük ölçüde etki etmiştir.

Mutfak tasarımı yapılırken özellikle mobilya aksamında ya hazır yani modüler yada özel projelendirilmiş mutfak mobilyalarını tercih etmeliyiz. Her yapı hazır mutfağı kaldıramaz çünkü her bir yapının mutfağı standart ölçüler ile yapılmaz. Yani siz katalogtan bir mutfak sistemi seçip, bunu aynı şeklide ustaların gelip mutfağınıza direkt yerleştirmesini bekleyemezsiniz. Yapmanız gereken, katalogdan seçmiş olduğunuz mutfak ürününü, mutfağınızın yapı ve genişliğine göre özel imalat yönteminde siparişe gitmenizdir.

ordopa-mutfak-dolabi